nur Spass...

mfgod | nur Spass...

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
mfgod84
The Shovel pohľad na raziu u Trumpa :-) Zdroj: www.theshovel.com.au
 
Nervacik
Nervacik | 11.8.2022 19:46

Jojojo, len v USA maju iny justicny system. Dost zalezi od stastia na porotu, preto maju aj tolko justicnych omylov, a preto tam tak zalezi na dobrom advokatovi. Dobrym myslim, sikovnostou, nie znamostou so sudcom ako je tomu u nas ;)


tmiro
tmiro | 11.8.2022 20:32

Ja to čítať nebudem tak mi nie je jasné, či tam niekto osiera Trumpa a jojoo mrnči za to, alebo mrnči že bola domova prehliadka u Trumpa.
Ak mrnči za to, že vyšetrovatelia uňho hľadali dôkazy, tak úplne súhlasím s jojom.

Prehliadky a iné takéto ociernovanie ako vyšetrovanie, vznešené obvinenia atď to je ociernovanie svinstvo a nie je to ociernovanie iba keby robili prehliadku a vzniesli obvinenie atď až keď mu na súde dokázali vinu!!!


Eamileann
Eamileann | 11.8.2022 22:19

Oni by o tom všetci boli ticho až do konca vyšetrovania, predpokladám, keby pán Trump na tlačovke zase nevyplakával, ako mu robia zle. Na to sa musí reagovať, inak priveľa ľudí akceptuje jeho verziu ako pravdivú bez kritického premýšľania.

Niečo podobné previedol v nedávnej minulosti u nás policajný prezident: za iných okolností by bolo úplne zbytočné a cez čiaru vypočítavať, koľko nominantov z okolia pána Fica bolo už právoplatne odsúdených nezávislým súdilom, koľko ich bolo oslobodených, v koľkých boli už dokončené vyšetrovania a vznesené obvinenia a v koľkých vyšetrovanie prebieha, lenže keďže pán Fico stále vyplakáva na tlačovkách, ako ho polícia prenasleduje na politickú objednávku a koalícia je tak zahľadená do seba, že jej je to úplne jedno, takže niekto musí ovčanom vysvetliť, ako sa veci majú, že polícia si nevymýšľa a súdy fungujú nezávisle, no hlavne že fungujú. O tom, že fungujú, totiž mnohí tiež pochybujú, a ja sa nečudujem, po ére pána Ha-ra-bi-na a potom tom uniknutej komunikácii istých oligarchov o istých sudcoch...


tmiro
tmiro | 11.8.2022 22:55

nemen tému!!!


Nervacik
Nervacik | 12.8.2022 07:20

Eamileann tomu snáď neveríš, že by všetci boli ticho. Jasné, že by z toho bola kauza.


Eamileann
Eamileann | 12.8.2022 10:23

Nerváčik, v normálnej spoločnosti by sa o prebiehajúcom vyšetrovaní nikto nedozvedel, nikto z vyšetrovateľov by to "neleakol" a tak by sa zachovala prezumpcia neviny a predišlo by sa potenciálne nespravodlivému mediálnemu lynču. Vo fáze obvinenia, ktorá je už verejná, by o tom všetci samozrejme písali a obvinený by chodil kanálmi, a ak by pred tým mal nejakú verejnú funkciu, tak by sa jej vzdal, aby nevzbudil podozrenie, že si nechává možnosť ovplyvňovať súdy. Populisti to však hrajú na obete, lebo to funguje, a to tým viac, čím je obvinenie postavené na silnejších základoch, lebo nič iné im neostáva, a na to sa jednoducho musí reagovať. Tiež sa stáva občas, že GP svojvoľne rozhodne miesto súdu a zruší obvinenie po vyšetrovaní, ktoré prinieslo veľa dôkazov. Inu, nežijeme v normálnej spoločnosti...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader